Uluslararası Gözetim ve Survey (tetkik / ölçüm) konularında faaliyet gösteren ATEK GÖZETİM VE EKSPERTİZ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. 2013 yılında Uluslararası bağımsız bir gözetim firması olarak kurulmuştur.

İlke edindiğimiz tarafsızlık ve bağımsızlık değerlerine bağlı kalarak, tarafımıza iletilen iş talimatları doğrultusunda, müşterilerimizin gereken işlemleri ve tedbirleri vakit kaybetmeden başlatabilmeleri için gerekli olan detaylı bilgileri içeren ön rapor ve daha sonraki gelişmeleri bildiren ara raporlar günlük olarak hazırlanıp mümkün olan en kısa sürede sunulmaktadır.

ATEK, tüm Türkiye ve uluslararası iş hacmine cevap verebilecek yeterli sayıda, her biri kendi konusunda uzman ve uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan bir ekibe sahiptir.

ATEK, dinamik ve analizci yapısı ile edinmiş olduğu tecrübeyi sizlerle paylaşmayı temel politikası olarak belirlemiştir. Yapabilirliklerimiz ve öngörümüz her zaman hizmetin en yüksek kalitede olabilmesi amacını taşımakta ve bu paylaşımın yüceltici gücünü içermektedir.

Vizyonumuz

Sektöründe rekabet gücü yüksek, yenilikçi, gelişen teknolojinin yakın takipçisi ve aynı sektörde çalışan diğer kuruluşlar için örnek teşkil eden kalıcı bir kuruluş olmaktır. Hedefimiz, gözetim ve danışmanlık hizmetleri verme hususunda, bu sektöre ilişkin pazarın büyük bölümünde çalışabilmektir.

Misyonumuz

ATEK, kuruluşuyla birlikte sektöründe verdiği ve vereceği hizmetlerde uluslararası birlik yasalarına bağlı kalıp, DOĞRULUK ve TARAFSIZLIK olgusunu öne çıkararak varlığını sürdürmek amacında olacaktır.

Marmara Bölgesindeki limanlar ve antrepolar başta olmak üzere Türkiye’deki bütün liman ve antrepolarda uzman kadromuzla gözetim hizmetlerinizi gerçekleştirebiliriz.
Talepleriniz doğrultusunda, yurtdışı kadrolarımızla da hizmetlerinize hazırız.